Kullanım Koşulları

Güncellenme Tarihi: 31.05.2024

Hoş geldiniz! ohbevar'a ("Site") erişerek ve bu Siteyi kullanarak, aşağıdaki kullanım koşullarını ("Koşullar") kabul etmiş oluyorsunuz. Bu Koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen Siteyi kullanmaktan vazgeçiniz.

1. Kabul ve Değişiklikler

Bu Siteyi kullanarak, bu Koşulları kabul etmiş sayılırsınız. ohbevar, bu Koşulları herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Yapılan değişiklikler bu sayfada yayınlandığında geçerli olacaktır. Bu nedenle, Siteyi her kullanışınızda bu Koşulları gözden geçirmeniz önerilir.

2. Kullanıcı Hesapları

Sitemize kayıt olarak bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Hesabınızı oluştururken verdiğiniz bilgilerin doğru ve güncel olması gerekmektedir. Hesabınızın güvenliğini korumaktan siz sorumlusunuz ve hesabınızla gerçekleştirilen tüm faaliyetlerden siz sorumlu olacaksınız.

3. Gizlilik

ohbevar, kullanıcı bilgilerinin gizliliğine önem verir. Kullanıcı bilgileri, Gizlilik Politikamız doğrultusunda işlenir. Gizlilik Politikamızı okuyarak, bilgilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

4. Fikri Mülkiyet

Sitede bulunan tüm içerik, tasarım, metin, grafik, logo, ikon, resim, video ve yazılımlar ohbevar ve/veya içerik sağlayıcılarına aittir ve Türkiye ve uluslararası telif hakkı yasaları ile korunmaktadır. İçeriği izinsiz kopyalamak, dağıtmak veya kullanmak yasaktır.

5. Kullanıcı Davranışları

Sitemizi kullanırken, aşağıdaki davranışlardan kaçınmalısınız:

Yasa dışı, zararlı, tehditkar, taciz edici, iftira niteliğinde, müstehcen, nefret dolu veya ırksal veya etnik açıdan sakıncalı içerik göndermek.

Başkalarını taklit etmek veya kimlik bilgilerini yanlış beyan etmek.

Sitenin işleyişine zarar verebilecek virüs, kötü amaçlı yazılım veya diğer zararlı kodları dağıtmak.

Diğer kullanıcıların Sitemizi kullanmasını ve keyif almasını engellemek.

6. Üçüncü Taraf Bağlantıları

Sitemiz, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. ohbevar, bu sitelerin içeriğinden veya gizlilik uygulamalarından sorumlu değildir. Bu bağlantıları kullanırken, üçüncü taraf sitelerin kendi kullanım koşullarını ve gizlilik politikalarını gözden geçirmenizi öneririz.

7. Garanti Reddi ve Sorumluluğun Sınırlandırılması

ohbevar, Sitenin kesintisiz veya hatasız çalışacağını garanti etmez. Sitenin kullanımı sırasında karşılaşabileceğiniz herhangi bir veri kaybı, kazanç kaybı veya diğer zararlardan dolayı ohbevar sorumlu tutulamaz.

8. Yasal Uyuşmazlıklar

Bu Koşullar, Türkiye yasalarına tabi olacaktır. Bu Koşullarla veya Sitenin kullanımıyla ilgili doğabilecek herhangi bir uyuşmazlık, İstanbul mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine tabi olacaktır.

9. İletişim Bilgileri

Bu Koşullar hakkında sorularınız varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin:

E-posta: [destek@ohbevar.com]

Adres: [Uğur Mumcu, N Cd. 47-49 D:K, 34000 Sultangazi/İstanbul]